Betoniniai laiptai

Laiptai – viena iš svarbiausių pastato konstrukcijos dalių, kuri ne tik padeda žmonėms patekti į sekantį pastato aukštą, bet taip pat dažnai tampa didele kambario puošmena. Šiame straipsnelyje pateiksime tam tikras gaires, kuriomis remdamiesi galėsite lengviau išsirinkti jums tinkamiausius laiptus. Prisiminkite, kad laiptai yra ne baldai, kuriuos vėliau galėsite lengvai pakeisti naujais, todėl verčiau išsirinkite tinkamus laiptus iš pirmo karto, kurie tarnaus ilgus metus.

Šiais laikais betoniniai laiptai naudojami ne tik pramoniniuose ar ūkiniuose pastatuose, bet ir gyvenamuose pastatuose. Betoninius laiptus patariame įrengti tik edviuose namuose, nes šio tipo laiptai užima nemažai vietos ir tik erdviuose namuose atrodys gražiai, atskleisdami savo tikrąjį grožį.

Kaina

Betoninių laiptų kaina svyruoja priklausomai nuo laiptų sudėtingumai bei dydžio. Pigiausi betoniniai laiptai – tiesūs, nes šio tipo laiptai reikalauja mažiausiai mažiausiai medžiagų, laiko ir pastagų planuojant laiptų schemą. Vis dėlto, dažniausi pasirinkimai nėra pigiausi, nes dažniausiai žmonės nori netradicinių formų laiptų, todėl jie kainuoja brangiau, bet paskui atrodo tikrai įspūdingai.

Betoninius laiptus gaminančios įmonės siūlo platų laiptų pasirinkimą, todėl kiekvienas žmogus ras sau priimtiniausią variantą. Norint išsiaiškinti savo poreikius atsakykite į šiuos klausimus:

  1. Kokio aukščio laiptų pakopos jums tinka?
  2. Kokios spalvos norite betoninės konstrukcijos?
  3. Kokio masyvumo norite betoninės konstrukcijos?
  4. Ar bus montuojami mediniai, metaliniai porankiai (turėklai) greta betoninių konstrukcijų?
  5. Kokio apšvietimo norėsite laiptams?

Gera žinia ta, kad betoniniai laiptai jau iš savęs atrodo labai stilingai ir išskirtinai. Jeigu jūs iš tų žmonių, kuris rūpinasi savo būsto interjero dizainu, tai šis pasirinkimas jūsų tikrai nenuvils. Taip pat betoniniai laiptai niekada negirgždės ir yra ilgaamžiai, todėl daugiau neteks rūpintis laiptais ar jų atnaujinti, nebent norėsite juos perdažyti.