Laiptai Kaune ir Vilniuje

Žmonės planuojantys įsirengti namus dažnai susiduria su tokia kliūtimi kaip laiptai. Svarsto kokio tipo laiptus rinktis – tiesius, suktus, su aikštele ar be, medinius, metalinius ar betoninius. Laiptų tipas, paprastai yra numatomas jau ankstyvoje namo projektavimo stadijoje, kur jau būna nurodyta niša laiptams ir tam tikras jų tipas. Visgi net ir tuomet lieka nemažai vietos išreikšti savo individualumui. Vis dėlto, konkretaus atsakymo, kokius laiptus pasirinkti nėra, tačiau profesionalai puikiai išmano savo darbą, todėl pakonsultuos ir patars kas būtų geriausia jums.

Tiesūs laiptai

Šie laiptai yra patys patogiausi ir saugiausi, bet užima nemažai erdvės. Po tokiais laiptai galima įrengti sandeliuką, jie gali būti arba atviro tipo, arba uždaro.

„U“ raidės formos laiptai

Šie laiptai išnaudoja erdvę pakankamai efektyviai ir neužima daug vietos. Vieni patogiausių, jeigu posūkiuose daroma aikštelė.

„O“ raidės formos laiptai

Šie laiptai yra kitaip žinomi kaip sraigtiniai laiptai. Tokio tipo laiptai užima labai mažai vietos palyginus su kitais, bet nėra tokie patogūs. Norint  sraigtinius laiptus padaryti tikra puošmena, reiktų jiems skirti daugiau vietos.

„L“ raidės formos laiptai

Laiptai su posūkiu – vienas iš dažniausių pasirinkimų tarp užsakovų. Šie laiptai – patogūs, optimalūs ir elegantiški.

„C“ raidės formos laiptai

Apskritimo formos laiptai be kolonos centre. Atrodo labai įspūdingai, elegantiškai ir yra turbūt patys gražiausi laiptai lyginint su kitais. Reikėtų įvertinti, kad dėl gamybinio sudėtingo yra brangesni nei kiti. Šių laiptų visos pakopos yra trapecijos formos, turėklas ir turėklas lenkti. Dažniausiai gaminami tik didesnių įmonių.

Segmentiniai laiptai

Lankstūs laiptai iš pagrindinių elementų atrodo lengvi, visa konstrukcija iš apačios atrodo gražiai. Lengvai galima keisti posūkio kryptį ir kompą, visais atžvilgiais. Šie laiptai bus elegantiška ir ekspresyvi vidaus interjero detalė jūsų namuose.